E-Ticaret Paketi

Sanal Profesyonelliğe Adımınızı Atın !


İnternet ticaret pazarı 2006-2007 yılında ilk üç ülke arasında yer alan ülkemiz 2010-2011 yılında Avrupa İnternet Ticaret Pazarında ilk beş ülke arasında yer almayı hedeflemektedir.Bu hedefin neresindesiniz ?
 

Elektronik ticaret sektöründe, B2B(BussinestoBussines), B2C(BussinestoCustomer), P2P(PeartoPear) kişiden kişiye satış için E-Bay, GittiGidiyor, HepsiBurada v.s. sistemlerini kullanarak ürün pazarlama faaliyetlerini yürüten kişi ve kurumlar için firmamız E-Ticaretim Olsun Elektronik Ticaret Yazılımı Başlangıç Standart Profesyonelyazılım paketlerini piyasaya sürmüştür.

E-Ticaretim Olsun Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız...
 

E-Ticaretim Olsun Elektronik Ticaret Yazılımı Ürünlerinizin, sunum / tanıtım / online satış hizmetini sektöre özel tasarımlarımızdan faydalanarak internet mağazanızdan kolay, kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için hazırlanmıştır.Gelişmiş yönetim ve işlevsellik özelliklerine sahip bütünleşik yapısı ile iş gücü ve zamandan kazandıran ve problemsiz çalışan Sanal Alışveriş Mağazanızı(Sanal AVM) 1 günde teslim ediyoruz.

 

Elektronik Ticaret E-Ticaret Nedir ?

Bilindiği gibi “ticaret” ifadesi kavramsal olarak “mal veya hizmetin satınalınması ve satılması“ işlemlerini kapsamaktadır. Bu sürecin elektronik ortamda, Internet üzerinde yapılması E-Ticaret kavramını ortaya çıkarmıştır. E-Ticaret, mevcut işinizin elektronik ortama aktarılmasıdır. Bu bakımdan E-Ticaretin ana hedefi, ticari işlemlerin elektronik ortamda en basit, hızlı, verimli ve güvenli şekilde yapılmasıdır.

Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla ve güvenlik içinde gerçekleştirilmesi, ve ürün ya da hizmetin en hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması E Ticaretin ana hatlarını oluşturur. Kısacası e-ticaret, bir şirketin iş yapma olanaklarını 24 saat-365 gün devamlılığı içinde bütün dünyaya sunmasıdır.
 

E-ticaretin amacı mal ve hizmet maliyetlerini düşürmek ve müsteriye hizmet zamanlamasi ve kalitesini iyilestirmektir. Yeni ekonomide, bilgi çağinda elektronik ticaretin bu ilk adimlari büyük bir iş stratejisi olarak ortaya çikmaktadir. Bilgisayar teknolojilerindeki ve telekomünikasyon sistemlerindeki gelişmeler işin yapilma şeklini değiştiren yeni uygulamalara kapilari açmistir. Birçok degisik büyüklükteki firmalar elektronik ticaret stratejisini ya başlatmiş durumdalar ya da çok yakin bir gelecekte bunu planlamaktadirlar.
 

Müşteri beklentilerindeki mal ve hizmet arzındaki artış, iş dünyasındaki rekabeti küresel ölçekte zorlaştırmaktadır. İşadamları buna uyum sağlamak için organizasyonlarını ve çalışma tarzlarını değiştirmekte, firma-müşteri-tedarikçi arasıdaki bariyerleri İnternet ve E-Ticaret ile kaldırmaktadır.
 

Elektronik ticaret son yıllarda dikkatleri üzerine çekmesine ragmen, 20 yıldan beri çesitli şekillerde varliğini sürdürmektedir. EDI (Elektronik Data Intercharge) ve EFT (Elektronik Funds Transfer) teknolojileri 1970’li yillarin sonlarinda kullanilmaya başlanmiştir. Kredi karti kullaniminin artmasi, ATM (Automated Teller Machines) makinalarinin yayginlaşmasi ve telefon bankaciliginin gelişmesi 1980’lerde elektronik ticarete yön vermistir. Telefon, faks, televizyon, elektronik fon transferi (EFT), elektronik veri iletişimi (EDI) gibi araçlar, halen ticari uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Örnek olarak, telefonla sipariş vererek, kredi kartı ile ödemede bulunmak da tanımı gereği bir e-ticaret uygulamasıdır.

www.eticaretimolsun.com
Etiketler :