KURUMSAL

Sanal Profesyonelliğe Adımınızı Atın !

2007 yılında kurulan Webzane Bilişim Hizmetleri alanında üstün hizmetlere el atmış bulunmaktadır. Google Seo , Google Adwords, Web Tasarım, Grafik Tasarım, broşür ve katalog tasarımı, kartvizit alanlarında hizmet vermekte olan firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve hizmetimizin kalitesidir.Webzane Bilişim Hizmetleri kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur.
 

Vizyonumuz, bize inanan müşterilerimize, internetin tüm imkanlarını kullanabilecekleri bir altyapı sunmak, ihtiyaç anında teknik destegi zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak firmalarına değer katmaktır.


Webzane Bilişim Hizmetleri´nin Hedefi ;
 

Webzane Bilişim Hizmetleri sektöründeki en büyük firma olmadığının bilincinde, ama müşterilerimiz bizim "satış sonrası destek" konusunda hizmet aldıkları diğer firmalar arasında en başarılısı olduğumuz konusunda hemfikir. Bu, bizim açımızdan hedefimize yaklaştığımızın en önemli göstergesidir.
 

Neden Webzane Bilişim Hizmetleri ?

Webzane Bilişim Hizmetleri tamamıyla Internet´te profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan bir firmadır. Firmamız sanat ve tekniği bir araya getirip size en uygun çözümü sunar. Yaratıcı tasarımları, dinamik uygulamaları ve özgün pazarlama fikirleri ile İnternet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetini sunmaktadır. "Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma degildir." Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmasıdır.

26 Eylül 2010 Tarihinden itibaren Üsküdar Merkez´de bulunan ofisimizde faaliyet göstermekteyiz.
Etiketler : emlak    emlakçı    emlakçılar    gayrimenkul sitesi    emlak sitesi    gayrimenkul web tasarım    emlak web tasarım